MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 505035
nr 50 5035
SEKRETÄR
Gustaviansk stil, 1800-tal, (Fanérskador), L97 D49 H109
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
tisdag 17 april 2001
kl 17:00:00
Den Gustavianska stilen